Facebok sdílet

Modlitby pro svět

Sekce:   Home >> Ananda komunity >> Modlitby pro svět

MODLITBY PRO SVĚT

dnes chci s vámi sdílet novou iniciativu Anandy Village, za kterou stojí Jyotish a Devi, duchovní ředitelé Anandy ve světě, a nazvali ji Buď bojovníkem světlaJde o živé vysílání, které začne tento čtvrtek 26.3.2020, v 16 hodin SEČ, (17 hodin letního času) a bude trvat 20 minut.

Iniciativa potrvá každý čtvrtek. Na této adrese 
https://www.ananda.org/be-a-warrior-for-the-light/ je možné požádat o pravidelné připomenutí emailem v den konání události.

Bude to společné setkání k posílení světla ve světě. Krátká promluva a meditace ukončená společnou afirmací. 

Každý je vítán. Prosím, sdílejte tuto událost s kýmkoliv.

Společně můžeme pomoci a přinést světlo a uzdravení světu. 

Půjde o tuto v afirmaci:

Boží světlo je uvnitř mne a kolem mne. S mečem víry v ruce, s Boží láskou v srdci jsem bojovník světla. Spojuji se se svými bratry a sestrami kdekoliv, abych překonal strach vírou, nenávist láskou a nemoc zdravím. My všichni jsme bojovníci světla. Plníme svět Božím světlem. 

PRAYERS FOR THE WORLD
On Thursday 26 March, Nayaswami Jyotish and Devj will launch the global prayer campaign “Be a Warrior for the Light”.  It will be broadcast worldwide. In Italy it will be at 16:00(17:00) (we will let you know how to connect).
At this link you will find the prayer-affirmation that Jyotish and Devi suggested  us to practice.

https://www.ananda.org/be-a-warrior-for-the-light/
We invite you to share this initiative, every Thursday. 

The affirmation: 

“God’s light is within me and around me. With the sword of faith in my hand, with the love of God in my heart, I am a warrior of light. I join my brothers and sisters everywhere to overcome fear with faith, hatred with love, and disease with health. We all are warriors od light. We fill the world with God’s light.

May each of us be a channel for the Light!  Om Shanti Shanti 

Zpět